fbpx
Sinterklaas komt eraan! Schrijf je kind in voor onze Nederlandse les en wij verrassen jou met een gratis Sinterklaaspakket.

Wereldschool nog digitaler!

Wereldschool nog digitaler!

Online lessen Nederlands zijn al ruim 3 jaar mogelijk bij de Wereldschool. Maar voor alle andere vakken in het voortgezet onderwijs kunnen onze leerlingen nu ook digitale lessen volgen en lezen. In alle klassen krijgt de leerling automatisch toegang tot onze Elektronische leeromgeving in Its Learning. Daarin staat een studiewijzer klaar gevuld met de lessen en instructies ondersteund met filmpjes. Ook staat er een gemakkelijke link naar de software van de uitgever.

Uiteraard blijft ook alles in lesmappen beschikbaar en de toetsen worden nog steeds gemaakt vanaf cd-rom of usb.

Hebt u vragen of wilt u een kijkje nemen in onze leeromgeving, neem contact met ons op via info@wereldschool.nl of 0320-229927 voor uitleg of een demo account.