fbpx
checklist bezoek scholen buitenland

Checklist bezoek scholen in het buitenland

Een handige lijst met tips waar je op moet letten bij het bezoeken van een nieuwe school in een ander land

Het is eindelijk zover! Jullie gaan (tijdelijk) emigreren naar het buitenland. Klaar voor het grote avontuur over de grens! Nu alles (administratie, huisvesting of werk/inkomen) geregeld is, is het onderwijs aan de beurt. Jij en je partner zijn er eindelijk klaar voor om concrete stappen te nemen om een goede school voor je kind(eren) te vinden. Waar moet je beginnen? Hoe maak je een goede onderwijskeuze? Wat zijn de do’s en dont’s?

Met onze handige checklist ben je goed voorbereid om een weloverwogen schoolkeuze te maken voor je kind(eren). Daarnaast helpt dit PDF-bestand je op weg met voorbeeldvragen die je kunt stellen aan de toekomstige school. De checklist bevat de volgende onderdelen:

Kortom, erg praktisch dus.

jongen koptelefoon laptop Wereldschool studeren

Waarom Nederlands afstandsonderwijs in het buitenland?

Kies voor Nederlands afstandsonderwijs, zodat jouw kinderen:

Vind het beste lesprogramma voor jouw kind!

Bespreek jouw situatie met één van onze onderwijsadviseurs.

Reviews

Ervaringen van onze leerlingen en ouders

Pre-order actie: Schrijf je kind vóór 1 juni in en profiteer!