De Wereldschool op de Emigratiebeurs: de aftermovie

In het weekend van 6 en 7 april stonden wij met ons team van de Wereldschool weer op de Emigratiebeurs. De centrale boodschap was: ‘’Heb je het Nederlands al ingepakt?’’. Onze stand trok de aandacht van gezinnen die dromen van een leven in het buitenland. Maar het was niet alleen het curriculum dat indruk maakte. Het was ook de gemeenschap die Wereldschool omringde, vol met gezinnen die ervaringen deelden en elkaar ondersteunden. Voor bezoekers was de Wereldschool een venster naar een wereld vol mogelijkheden, waar educatie geen grenzen kent.

Wij van de Wereldschool vonden het bijzonder om alle inspirerende verhalen te horen en jullie in het echt te spreken. Wij hebben van dit leuke weekend een aftermovie gemaakt. Ben je daar nou benieuwd naar? Bekijk hem dan hieronder!

Pre-order actie: Schrijf je kind vóór 1 juni in en profiteer!